Instagram

reference

Jiří Hlinka
Community s.r.o.
 

"Kvalita, ochota, flexibilita a hlavně vstřícnost jednání i v případě omezených rozpočtů.

 Takový je skutečný Seladon, žádná selanka" :-)

       

 

 
Lucie Kadeřábková
Lagardere Active ČR, a.s.
 

"Chtěli jsme při organizaci prvního ročníku akce Náš Bazárek dopřát našim návštěvníkům dobré občerstvení. Ten kdo má rád chutnou kávu, tortilly plněné kuřecím masem a zeleninou, domácí polévku a další mňamky, určitě si pochutná, tak jako my. Vše je čerstvé a převládají dobroty domácí výroby. O příjemném posezení před BISTREM, usmívající se a ochotné obsluze, nemusíme ani mluvit.

SELADONOVO BISTRO rozhodně doporučujeme pro vaši akci, kde potřebujete zajistit skvělé občerstvení, které uspokojí vaše návštěvníky."

 

Jaroslav Samek 
CA Marketing Manager 
Pfizer Animal Health

 
"Služby společnosti Seladon catering jsem využili u příležitosti výstav veterinárních léčiv, kde jsme umístili Seladon kavárnu jako součást našeho výstavního stánku. Celkový výsledek tohoto počinu byl vnímán naší náročnou klientelou, kterou jsou zejména veterinární lékaři, více než pozitivně!

Za tímto úpěchem stojí nejen skvělá chuť kávy, ale také velmi profesionální přístup baristů, kteří i po náročném výstavním dni nešetřili úsměvy a vtipem.
V neposlední řadě je to spolehlivost , flexibilita a klientský přístup řešení ze strany jednatele pana Jakuba Teplého. Služby společnosti Seladon catering budeme využívat i nadále."

 
 
Klára Honzíková
Global Event Manager
Socialbakers a.s.
The Recipe for Social Marketing Success
 
"Oslovili jsme Seladon catering coby dodavatele čerstvých vaflí na firemní snídani a spolupráce probíhala naprosto bez problémů. Jelikož jsme služby poptaly na poslední chvíli, ocenili jsme především flexibilitu a následně také profesionalitu personálu. V neposlední řadě všem chutnalo, takže můžeme tým kolem Jakuba Teplého jen doporučit!"