reference

Názory našich klientů

Monika Kubešová

H1.cz s.r.o.

Chci moc poděkovat týmu ze Seladon cateringu za bleskurychlou akci, když nám vybuchlo kávové občerstvení na celodenní konferenci pro téměř 400 copywriterů. Během pár hodin zaktivovali síly, na akci dovezli skvělou kávu i veškeré vybavení a všechny odbourali neuvěřitelně příjemným vystupováním. Krásná spolupráce, děkuji 😊 


Jaroslav Samek
CA Marketing Manager
Pfizer Animal Health

"Služby společnosti Seladon catering jsem využili u příležitosti výstav veterinárních léčiv, kde jsme umístili Seladon kavárnu jako součást našeho výstavního stánku. Celkový výsledek tohoto počinu byl vnímán naší náročnou klientelou, kterou jsou zejména veterinární lékaři, více než pozitivně!

Za tímto úpěchem stojí nejen skvělá chuť kávy, ale také velmi profesionální přístup baristů, kteří i po náročném výstavním dni nešetřili úsměvy a vtipem.
V neposlední řadě je to spolehlivost , flexibilita a klientský přístup řešení ze strany jednatele pana Jakuba Teplého. Služby společnosti Seladon catering budeme využívat i nadále."


Tomáš Machatý

EVEREL, s.r.o.

Seladon catering jsme si objednali na dvě školení pro naše obchodní partnery a byla to trefa do černého. Už samotné jednání bylo příjemné a na profesionální úrovni. Chtěli jsme jednoduchý, ale přesto rozmanitý a kvalitní coffe break a přesně to jsme dostali. Vše bylo čerstvé, voňavé a hlavně poctivé (což v dnešní době není samozřejmostí). Hlavním cílem byli naši spokojení zákazníci a to se přesně povedlo. Rádi jejich služby využijeme i na dalších firemních akcích. 

Kateřina Seidlová

POS Media Czech Republic, s.r.o 

Firmu Seladon a její cateringové služby jsme si vybrali jako formu zpestření firemních snídaní pro naše významné klienty. K snídani se podávaly wafle a palačinky. Byly opravdu skvělé, stejně jako servis, který jsme obdrželi! Všichni si pochutnali a my i naši klienti jsme byli velmi spokojeni. Určitě tuto cateringovou firmu doporučujeme a rádi ji v budoucnu znovu využijeme.

Jiří Hlinka

Community s.r.o.

"Kvalita, ochota, flexibilita a hlavně vstřícnost jednání i v případě omezených rozpočtů.Takový je skutečný Seladon, žádná selanka" :-)

Lucie Kadeřábková

Active radio a.s.

"Chtěli jsme při organizaci prvního ročníku akce Náš Bazárek dopřát našim návštěvníkům dobré občerstvení. Ten kdo má rád chutnou kávu, tortilly plněné kuřecím masem a zeleninou, domácí polévku a další mňamky, určitě si pochutná, tak jako my. Vše je čerstvé a převládají dobroty domácí výroby. O příjemném posezení před BISTREM, usmívající se a ochotné obsluze, nemusíme ani mluvit. SELADONOVO BISTRO rozhodně doporučujeme pro vaši akci, kde potřebujete zajistit skvělé občerstvení, které uspokojí vaše návštěvníky."

Kateřina Kolářová

OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o.

Spolupráce byla naprosto bezproblémová. Vaše společnost pružně, kreativně a
hlavně s vlastní iniciativou přistupovala k výzvám, které nás během tří dnů
spolupráce potkaly. Děkuji a přeji hodně zdaru do dalších aktivit.
S pozdravem , Kateřina