Seladon catering stálým dodavatelem kávového cateringu firmě Pfizer

V roce 2010 jsme byli osloveni firmou Pfizer, zda bychom jim mohli zajišťovat kávový catering na veletrzích, kterých se účastní jejich "živočišná" divize. Firma Pfizer si od spolupráce slibovala zajištění kvalitního a na veletrhu neobvyklého občerstvení pro své obchodní partnery a návštěvníky těchto akcí. Připravili jsme tedy veletržní a kongresové menu, které jsme postavili na kvalitní kávě, na takovýchto akcích naprosto nezbytné, a na italských, českých a belgických dezertech a moučnících (tiramisu, pana cotta, jablečný štrůdl, formanovy koláčky, čokoládové závitky, čerstvé vafle apod.), vše čerstvé, na místě připravované a pečené.

Zda- li se nám zákazníka podařilo uspokojit si můžete přečíst zde:

Služby společnosti Seladon Catering, jsem využili u příležitosti výstav veterinárních léčiv, kde jsme umístili Seladon kavárnu jako součástí našeho výstavního stánku. Celkový výsledek tohoto počinu byl vnímán naší náročnou klientelou, kterou jsou zejména veterinární lékaři, více než pozitivně!

Za tímto úpěchem stojí nejen skvělá chuť kávy, ale také velmi profesionální přístup baristů kteří i po náročném výstavním dni nešetřili úsměvy a vtipem.
V neposlední řadě je to spolehlivost , flexibilita a klientský přístup řešení ze strany jednatele pana Jakuba Teplého. Společnost Seladon Catering budeme využívat i nadále.


Jaroslav Samek
CA Marketing Manager 
Pfizer Animal Health

  

  

    

Do dnešního dne jsme pro firmu Pfizer realizovali akce: 

Výroční konference České asociace veterinárních lékařů malých zvířat v Hradci Králové - říjen 2010

Veletrh VETFAIR v Hradci Králové - duben 2011

Výroční konference České asociace veterinárních lékařů malých zvířat v Hradci Králové - říjen 2011